Du hittar oss i friskvårdsanläggningen intill Högskoleområdet framför grusparkeringen.
I fräscha lokaler erbjuder vi dig ett brett gruppträningsutbud och ett välutrustat gym. Hos oss finner du proffsig personal med stor känsla för glädje och passion!
I våra två gruppträningssalar träffar du välutbildade och kompetenta instruktörer som ger dig en fantastisk träningsupplevelse! I vår stora gruppträningssal erbjuder vi även Les Mills i form av Les Mills Virtual.
Oavsett om du är van vid att träna eller ej, och oavsett vilken träningsform du väljer, eller vilken ålder du är i, så kommer vi att göra vårt allra bästa för att få dig att trivas hos oss på Campus i Jönköping!
Personlig träning
Vill du ta din träning till nästa nivå? Hos oss erbjuder vi personlig träning anpassad helt efter dig och dina mål, oavsett om du är nybörjare, vill bli starkare, förbättra din kondition eller hitta tillbaka till träningsglädjen.
Vi har erfarna och engagerade personliga tränare som erbjuder olika typer av coaching. Tillsammans med dig tar de fram en individuell plan som hjälper dig att träna smart, säkert och effektivt, alltid med motivation och resultat i fokus.
Medlem på annan klubb?
Vi erbjuder möjlighet att lösa in ditt medlemskap till oss på Nordic Wellness.
Kom in till oss så berättar vi mer.
Företag och förening
Kontakta vår företagsansvarige Isak Johansson på
isak.johansson@nordicwellness.se så berättar vi mer om våra skräddarsydda lösningar och hur vi kan lösa företagspaket åt er.
Varmt välkomna till vår familjära anläggning!
/Önskar personalen på Campus
Vi har hjärtstartare!
Parkering finns framför byggnaden.
Följ oss på Instagram: nordicwellnessjkpgcampus
Följ oss på Facebook: nordicwellnessjkpgCampus