Gym

Personlig tränare

Gruppträning

Kidz Club

Visa hela
vårt utbud
Visa alla
Dölj utbud
Träning och maskiner

Gym

Fria vikter

Skierg

Crosstrainer

Cyklar

Löpband

Rodd

Funktionell yta

Crosscage

Trappmaskin

Träningsformer

Gruppträning

Seniorträning

Personlig tränare

Uteträning

Ungdomsträning

Barndans

Rehab

Generellt

Träningsyta

Öppet dygnet runt

Café

Skåp - Kortlås

Kidz Club

13-årsgräns

Barnpassning

11+ Vuxens sällskap

Efter träning

Jacuzzi

Bastu

Solarium

Massagestol

Spa

Dölj utbud
Vårt utbud

Gym

Personlig tränare

Gruppträning

Kidz Club

Visa hela
vårt utbud
Visa alla
Dölj utbud
Träning och maskiner

Gym

Fria vikter

Skierg

Crosstrainer

Cyklar

Löpband

Rodd

Funktionell yta

Crosscage

Trappmaskin

Träningsformer

Gruppträning

Seniorträning

Personlig tränare

Uteträning

Ungdomsträning

Barndans

Rehab

Generellt

Träningsyta

Öppet dygnet runt

Café

Skåp - Kortlås

Kidz Club

13-årsgräns

Barnpassning

11+ Vuxens sällskap

Efter träning

Jacuzzi

Bastu

Solarium

Massagestol

Spa

Visa hela
vårt utbud
Visa alla
Dölj utbud

Om Klubben

Vi har 1 cykelsal, 2 gruppträningssalar, crosscage, fria vikter, maskinpark och 35kvm stort Kidz Club.

Välkommen att besöka oss och du vet väl att du får provträna GRATIS hos oss i 1 vecka!

Följ oss gärna på FB och Instagram.

Kontakt


Adress

Nordic Wellness Linköping Tornby

Nordic Wellness Linköping Tornby

Östra Svedengatan 29, 582 73, Linköping


Telefon

010 - 155 53 70


Epost

linkoping.tornby@nordicwellness.se


Öppettider

Bemannat

05:00 - 23:00 09:00 - 21:00
Ti 05:00 - 23:00 09:00 - 21:00
On 05:00 - 23:00 09:00 - 21:00
To 05:00 - 23:00 09:00 - 21:00
Fr 05:00 - 23:00 09:00 - 19:00
05:00 - 23:00 10:00 - 16:00
05:00 - 23:00 10:00 - 18:00

BARNPASSNING KIDZ CLUB

Måndag - torsdag 16:30 - 19:30

Lördag - söndag 10:00 - 13:30

 

 

 

Våra personliga tränare

Bananankaka med chiafrön, protein och kanel

Recept på nyttigt fikabröd. 

Hälsobloggen / Publicerat den 19 oktober

Läs hela inlägget
Tid Pass Instruktör Platser
17:30 - 18:30 BODYCOMBAT® 60 BODYCOMBAT® 60
Sanna Eklund 12 lediga
Sanna Eklund 12 lediga platser Boka pass
Boka

BODYCOMBAT® 60

17:30 - 18:30

12 lediga

17:30 - 18:30 BODYPUMP® 60 BODYPUMP® 60
Annelie Winnerfeldt 27 lediga
Annelie Winnerfeldt 27 lediga platser Boka pass
Boka

BODYPUMP® 60

17:30 - 18:30

27 lediga

18:35 - 19:35 BODYSTEP® 60 BODYSTEP® 60
Annelie Winnerfeldt 25 lediga
Annelie Winnerfeldt 25 lediga platser Boka pass
Boka

BODYSTEP® 60

18:35 - 19:35

25 lediga

Tid Pass Instruktör Platser
11:30 - 12:00 BODYPUMP® 30 BODYPUMP® 30
Sanna Eklund 31 lediga
Sanna Eklund 31 lediga platser Boka pass
Boka

BODYPUMP® 30

11:30 - 12:00

31 lediga

12:05 - 12:35 BOOTY MOVE BOOTY MOVE
Sanna Eklund 29 lediga
Sanna Eklund 29 lediga platser Boka pass
Boka

BOOTY MOVE

12:05 - 12:35

29 lediga

17:00 - 18:00 FIGHT 60 FIGHT 60
Sanna Eklund 0 i kö
Sanna Eklund 0 i kö Reservera
Reservera

FIGHT 60

17:00 - 18:00

0 i kö

17:35 - 18:20 SH'BAM® 45 SH'BAM® 45
Annelie Winnerfeldt 34 lediga
Annelie Winnerfeldt 34 lediga platser Boka pass
Boka

SH'BAM® 45

17:35 - 18:20

34 lediga

Tid Pass Instruktör Platser
09:30 - 10:00 Cykel 30 Cykel 30
Karoline Hammarström 20 lediga
Karoline Hammarström 20 lediga platser Boka pass
Boka

Cykel 30

09:30 - 10:00

20 lediga

10:00 - 11:00 BODYATTACK® 60 BODYATTACK® 60
Ulrika Hammarberg 13 lediga
Ulrika Hammarberg 13 lediga platser Boka pass
Boka

BODYATTACK® 60

10:00 - 11:00

13 lediga

10:05 - 10:50 BODYPUMP® 45 BODYPUMP® 45
Karoline Hammarström 30 lediga
Karoline Hammarström 30 lediga platser Boka pass
Boka

BODYPUMP® 45

10:05 - 10:50

30 lediga

Tid Pass Instruktör Platser
10:15 - 11:15 BODYPUMP® 60 BODYPUMP® 60
Ann Rindestål 32 lediga
Ann Rindestål 32 lediga platser Boka pass
Boka

BODYPUMP® 60

10:15 - 11:15

32 lediga

15:55 - 16:25 SPRINT® 30 SPRINT® 30
Karoline Hammarström 24 lediga
Karoline Hammarström 24 lediga platser Boka pass
Boka

SPRINT® 30

15:55 - 16:25

24 lediga

16:30 - 17:00 CXWORX® 30 CXWORX® 30
Karoline Hammarström 31 lediga
Karoline Hammarström 31 lediga platser Boka pass
Boka

CXWORX® 30

16:30 - 17:00

31 lediga

17:05 - 18:05 BODYSTEP® 60 BODYSTEP® 60
Karoline Hammarström 25 lediga
Karoline Hammarström 25 lediga platser Boka pass
Boka

BODYSTEP® 60

17:05 - 18:05

25 lediga

Tid Pass Instruktör Platser
09:30 - 10:30 Senior 60 Senior 60
Sanna Eklund 35 lediga
Sanna Eklund 35 lediga platser Boka pass
Boka

Senior 60

09:30 - 10:30

35 lediga

10:35 - 11:20 Mama Move 45 Mama Move 45
Sanna Eklund 34 lediga
Sanna Eklund 34 lediga platser Boka pass
Boka

Mama Move 45

10:35 - 11:20

34 lediga

12:00 - 12:45 FIGHT 45 FIGHT 45
Sanna Eklund 10 lediga
Sanna Eklund 10 lediga platser Boka pass
Boka

FIGHT 45

12:00 - 12:45

10 lediga

17:00 - 17:30 SPRINT® 30 SPRINT® 30
Anders Ljunggren 24 lediga
Anders Ljunggren 24 lediga platser Boka pass
Boka

SPRINT® 30

17:00 - 17:30

24 lediga

17:00 - 18:00 Vinyasa Flow 60 Vinyasa Flow 60
Eva Martins 15 lediga
Eva Martins 15 lediga platser Boka pass
Boka

Vinyasa Flow 60

17:00 - 18:00

15 lediga

17:35 - 18:05 CXWORX® 30 CXWORX® 30
Annelie Winnerfeldt 34 lediga
Annelie Winnerfeldt 34 lediga platser Boka pass
Boka

CXWORX® 30

17:35 - 18:05

34 lediga

18:00 - 19:00 TOUGHEST TRAINING TOUGHEST TRAINING
Alexander Häger 10 lediga
Alexander Häger 10 lediga platser Boka pass
Boka

TOUGHEST TRAINING

18:00 - 19:00

10 lediga

18:10 - 19:10 BODYCOMBAT® 60 BODYCOMBAT® 60
Annelie Winnerfeldt 11 lediga
Annelie Winnerfeldt 11 lediga platser Boka pass
Boka

BODYCOMBAT® 60

18:10 - 19:10

11 lediga

18:10 - 19:10 BODYPUMP® 60 BODYPUMP® 60
Anders Ljunggren 36 lediga
Anders Ljunggren 36 lediga platser Boka pass
Anders kommer leda er genom passet tillsammans med Mathilde! Boka

BODYPUMP® 60

18:10 - 19:10

36 lediga

Anders kommer leda er genom passet tillsammans med Mathilde!
19:15 - 20:00 SH'BAM® 45 SH'BAM® 45
Annelie Winnerfeldt 15 lediga
Annelie Winnerfeldt 15 lediga platser Boka pass
Boka

SH'BAM® 45

19:15 - 20:00

15 lediga

Tid Pass Instruktör Platser
06:30 - 07:15 Vinyasa Flow 45 Vinyasa Flow 45
Eva Martins 13 lediga
Eva Martins 13 lediga platser Boka pass
Boka

Vinyasa Flow 45

06:30 - 07:15

13 lediga

12:00 - 12:30 Cykel 30 Cykel 30
Daniel Winnerfeldt 24 lediga
Daniel Winnerfeldt 24 lediga platser Boka pass
Boka

Cykel 30

12:00 - 12:30

24 lediga

17:25 - 17:55 GRIT® Strength GRIT® Strength
Daniel Winnerfeldt 8 lediga
Daniel Winnerfeldt 8 lediga platser Boka pass
Boka

GRIT® Strength

17:25 - 17:55

8 lediga

17:30 - 18:30 BODYPUMP® 60 BODYPUMP® 60
Anders Ljunggren 23 lediga
Anders Ljunggren 23 lediga platser Boka pass
Boka

BODYPUMP® 60

17:30 - 18:30

23 lediga

18:00 - 18:30 CXWORX® 30 CXWORX® 30
Eva Lindén 14 lediga
Eva Lindén 14 lediga platser Boka pass
Boka

CXWORX® 30

18:00 - 18:30

14 lediga

18:10 - 18:55 CrossCage 45 CrossCage 45
Alexander Häger 18 lediga
Alexander Häger 18 lediga platser Boka pass
Boka

CrossCage 45

18:10 - 18:55

18 lediga

18:35 - 19:05 HIIT 30 HIIT 30
Eva Lindén 13 lediga
Eva Lindén 13 lediga platser Boka pass
Eva leder er genom ett energiskt Tabatapass med fokus rumpa! Boka

HIIT 30

18:35 - 19:05

13 lediga

Eva leder er genom ett energiskt Tabatapass med fokus rumpa!
18:35 - 19:20 ZUMBA Fitness® 45 ZUMBA Fitness® 45
Sergio Scott 35 lediga
Sergio Scott 35 lediga platser Boka pass
Boka

ZUMBA Fitness® 45

18:35 - 19:20

35 lediga

19:00 - 19:45 Gyminfo 45 Gyminfo 45
Alexander Häger 2 lediga
Alexander Häger 2 lediga platser Boka pass
Boka

Gyminfo 45

19:00 - 19:45

2 lediga

19:10 - 19:55 Cykel 45 Cykel 45
Micael Kihlberg 28 lediga
Micael Kihlberg 28 lediga platser Boka pass
Boka

Cykel 45

19:10 - 19:55

28 lediga

Tid Pass Instruktör Platser
09:30 - 10:30 Senior 60 Senior 60
Sanna Eklund 35 lediga
Sanna Eklund 35 lediga platser Boka pass
Boka

Senior 60

09:30 - 10:30

35 lediga

11:30 - 12:15 CrossCage 45 CrossCage 45
Daniel Winnerfeldt 16 lediga
Daniel Winnerfeldt 16 lediga platser Boka pass
Boka

CrossCage 45

11:30 - 12:15

16 lediga

17:30 - 18:15 CrossCage 45 CrossCage 45
Daniel Winnerfeldt 18 lediga
Daniel Winnerfeldt 18 lediga platser Boka pass
Boka

CrossCage 45

17:30 - 18:15

18 lediga

17:40 - 18:10 SPRINT® 30 SPRINT® 30
Anders Ljunggren 25 lediga
Anders Ljunggren 25 lediga platser Boka pass
Boka

SPRINT® 30

17:40 - 18:10

25 lediga

18:15 - 19:15 BODYATTACK® 60 BODYATTACK® 60
Emilia Andersson 35 lediga
Emilia Andersson 35 lediga platser Boka pass
Boka

BODYATTACK® 60

18:15 - 19:15

35 lediga

18:20 - 19:20 FIGHT 60 FIGHT 60
Daniel Winnerfeldt 13 lediga
Daniel Winnerfeldt 13 lediga platser Boka pass
Boka

FIGHT 60

18:20 - 19:20

13 lediga

Tid Pass Instruktör Platser
06:30 - 07:30 Yoga 60 Yoga 60
Malin Sigefjord 15 lediga
Malin Sigefjord 15 lediga platser Boka pass
Boka

Yoga 60

06:30 - 07:30

15 lediga

12:00 - 12:30 GRIT® Strength GRIT® Strength
Daniel Winnerfeldt 15 lediga
Daniel Winnerfeldt 15 lediga platser Boka pass
Boka

GRIT® Strength

12:00 - 12:30

15 lediga

17:30 - 18:30 BODYCOMBAT® 60 BODYCOMBAT® 60
Sanna Eklund 15 lediga
Sanna Eklund 15 lediga platser

BODYCOMBAT® 60

17:30 - 18:30

15 lediga

17:30 - 18:30 BODYPUMP® 60 BODYPUMP® 60
Annelie Winnerfeldt 38 lediga
Annelie Winnerfeldt 38 lediga platser

BODYPUMP® 60

17:30 - 18:30

38 lediga

18:35 - 19:35 BODYSTEP® 60 BODYSTEP® 60
Annelie Winnerfeldt 28 lediga
Annelie Winnerfeldt 28 lediga platser

BODYSTEP® 60

18:35 - 19:35

28 lediga