Gruppträning

Träningsyta

Cyklar

Crosscage

Visa hela
vårt utbud
Visa alla
Dölj utbud
Träning och maskiner

Gym

Fria vikter

Skierg

Crosstrainer

Cyklar

Löpband

Rodd

Funktionell yta

Crosscage

Trappmaskin

Klättervägg

Träningsformer

Gruppträning

Seniorträning

Personlig tränare

Uteträning

Ungdomsträning

Barndans

Rehab

Generellt

Träningsyta

Öppet dygnet runt

Café

Skåp - Hänglås

Kidz Club

13-årsgräns

Barnpassning

Hjärtstartare

Skåp - Kortlås

11-årsgräns

Efter träning

Jacuzzi

Bastu

Solarium

Massagestol

Spa

Dölj utbud
Vårt utbud

Gruppträning

Träningsyta

Cyklar

Crosscage

Visa hela
vårt utbud
Visa alla
Dölj utbud
Träning och maskiner

Gym

Fria vikter

Skierg

Crosstrainer

Cyklar

Löpband

Rodd

Funktionell yta

Crosscage

Trappmaskin

Klättervägg

Träningsformer

Gruppträning

Seniorträning

Personlig tränare

Uteträning

Ungdomsträning

Barndans

Rehab

Generellt

Träningsyta

Öppet dygnet runt

Café

Skåp - Hänglås

Kidz Club

13-årsgräns

Barnpassning

Hjärtstartare

Skåp - Kortlås

11-årsgräns

Efter träning

Jacuzzi

Bastu

Solarium

Massagestol

Spa

Visa hela
vårt utbud
Visa alla
Dölj utbud

Om Klubben

 

Nordic Wellness erbjuder dig 1650 kvadratmeter toppfräscha lokaler i Löddeköpinge.

Klubben ligger vid Center Syd och vi ger dig en träningsanläggning som tillhandahåller ett stort utbud av träning.

Hos oss kan du träna från att du har fyllt 11 år och vi erbjuder även rabatterade träningskort för dig som är ungdom, student samt för dig som är över 65 år. Oavsett om du är van vid att träna eller inte, och oavsett vilken träningsform du väljer, så kommer vi att göra vårt allra bästa för att få dig att trivas!

Vill du ha snabba resultat eller hjälp med att komma igång? Då kontaktar du vår Personliga Tränare!

För familjen erbjuder vi barnpassning i vår Kidz Club alla dagar från och med att ditt barn är över 2 år gammal. Maxtiden för inlämning är 2 h.

Istället för medlemskort har vi uppgraderat oss till medlemsarmband som kostar 199 kr. 

Vid obemannade tider kan du handla kosttillskott och drickor via vår varuautomat. 

 VARMT VÄLKOMMEN TILL OSS!

Kontakt


Adress

Nordic Wellness Löddeköpinge Center Syd

Nordic Wellness Löddeköpinge Center Syd

Marknadsvägen 14C, 246 42, Löddeköpinge


Telefon

010 - 155 54 25


Epost

loddekopinge@nordicwellness.se


Öppettider

Bemannat

DYGNET RUNT 09.00 - 20.30
Ti DYGNET RUNT 09.00 - 20.30
On DYGNET RUNT 09.00 - 20.30
To DYGNET RUNT 09.00 - 20.30
Fr DYGNET RUNT 09.00 - 19.00
DYGNET RUNT 09.00 - 14.00
DYGNET RUNT 09.00 - 19.00

Kidz Club barnrum med tillgång till barnpassare:

Måndag-Torsdag

17.00 - 20.15

Fredag

16.00 - 18.30   

Lördag 09.00 - 12.00
Söndag 09.00 - 12.00
15.45 - 18.30


AVVIKANDE ÖPPETTIDER 2020

10/4 Långfredag 09.00 - 19.00
12/4 Påskdagen 09.00 - 19.00
13/4 Annandag Påsk 09.00 - 20.30
1/5 Valborg 09.00 - 18.00
21/5 Kristi Himmelsfärd 09.00 - 18.00
26/6 Midsommardagen 09.00 - 14.00

 

Välkomna till Born to Move Öppet hus den 2/2/2020!

Maila loddekopinge@nordicwellness.se eller ring 010 - 155 54 25

Aktuellt / Publicerat den 19 januari

Läs hela inlägget

Laga veckans mat i förväg – del 3

Vegetarisk lasagne med keso och sojafärs är som gjord för matlådan!

 

Hälsobloggen / Publicerat den 24 januari

Läs hela inlägget
Tid Pass Instruktör Platser
06:00 - 06:45 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Pernilla Ulfshagen 5 lediga
Pernilla Ulfshagen 5 lediga platser Boka pass
Boka

Cykel 45 Puls

06:00 - 06:45

5 lediga

08:00 - 08:45 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Lars Möllerström 18 lediga
Lars Möllerström 18 lediga platser Boka pass
Boka

Cykel 45 Puls

08:00 - 08:45

18 lediga

09:45 - 10:30 Förälder och barn Förälder och barn
Heidi Gensler 1 i kö
Heidi Gensler 1 i kö Reservera
På denna klass tränar vi cirkelträning med övningar som fokuserar på att stärka bål, bäckenbotten och allmän styrka! Vi interagerar mycket tillsammans med barnen och låter dem på ett lekfullt sätt bli redskap i träningen. Barnen bör vara så små (upp till 1 år) att de inte kan krypa iväg. Passar dig som vill ha träning i lagom nivå! Reservera

Förälder och barn

09:45 - 10:30

1 i kö

På denna klass tränar vi cirkelträning med övningar som fokuserar på att stärka bål, bäckenbotten och allmän styrka! Vi interagerar mycket tillsammans med barnen och låter dem på ett lekfullt sätt bli redskap i träningen. Barnen bör vara så små (upp till 1 år) att de inte kan krypa iväg. Passar dig som vill ha träning i lagom nivå!
10:00 - 10:45 Senior 45 Senior 45
Yoanne Hondo 2 lediga
Yoanne Hondo 2 lediga platser Boka pass
Boka

Senior 45

10:00 - 10:45

2 lediga

17:30 - 18:15 Easy Line 45 Easy Line 45
Lotta Larsson 8 i kö
Lotta Larsson 8 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45

17:30 - 18:15

8 i kö

17:30 - 18:00 HIIT 30 HIIT 30
Anna Lannebro 3 i kö
Anna Lannebro 3 i kö Reservera
Reservera

HIIT 30

17:30 - 18:00

3 i kö

17:30 - 18:30 YinYoga 60 YinYoga 60
Emelie Andersson 22 i kö
Emelie Andersson 22 i kö Reservera
Reservera

YinYoga 60

17:30 - 18:30

22 i kö

17:55 - 18:40 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Jonas Holmberg 26 i kö
Jonas Holmberg 26 i kö Reservera
Reservera

Cykel 45 Puls

17:55 - 18:40

26 i kö

18:10 - 18:40 GRIT® Strength GRIT® Strength
Maria Lindh 9 i kö
Maria Lindh 9 i kö INSTÄLLT
INSTÄLLT

GRIT® Strength

18:10 - 18:40

9 i kö

INSTÄLLT
18:30 - 19:15 Easy Line 45 Easy Line 45
Lotta Larsson 3 i kö
Lotta Larsson 3 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45

18:30 - 19:15

3 i kö

18:50 - 19:20 BOOTY MOVE BOOTY MOVE
Michele Zevassus 5 i kö
Michele Zevassus 5 i kö Reservera
Reservera

BOOTY MOVE

18:50 - 19:20

5 i kö

19:00 - 19:45 Eventpass 45 Eventpass 45
Susanne Lindblom 14 i kö
Susanne Lindblom 14 i kö Reservera
Förbered dig inför helgens mello premiär med ett cykel 45 pass med bara svenska schlagerlåtar som en uppvärmning inför premiären till helgen. Högt tempo och glitter utlovas! Reservera

Eventpass 45

19:00 - 19:45

14 i kö

Förbered dig inför helgens mello premiär med ett cykel 45 pass med bara svenska schlagerlåtar som en uppvärmning inför premiären till helgen. Högt tempo och glitter utlovas!
19:00 - 20:00 FIGHT 60 FIGHT 60
Jennie Rietz 16 i kö
Jennie Rietz 16 i kö Reservera
Reservera

FIGHT 60

19:00 - 20:00

16 i kö

19:30 - 20:30 BODYBALANCE® 60 BODYBALANCE® 60
Erica Andersson 21 i kö
Erica Andersson 21 i kö Reservera
Reservera

BODYBALANCE® 60

19:30 - 20:30

21 i kö

19:30 - 20:30 CrossCage 60 CrossCage 60
Ola Englesson 14 i kö
Ola Englesson 14 i kö Reservera
Reservera

CrossCage 60

19:30 - 20:30

14 i kö

Tid Pass Instruktör Platser
06:00 - 06:45 BODYPUMP® 45 BODYPUMP® 45
Susanne Lindblom 30 lediga
Susanne Lindblom 30 lediga platser Boka pass
Boka

BODYPUMP® 45

06:00 - 06:45

30 lediga

08:15 - 09:00 CrossChallenge 45min CrossChallenge 45min
Fanny Svensson 7 lediga
Fanny Svensson 7 lediga platser Boka pass
Boka

CrossChallenge 45min

08:15 - 09:00

7 lediga

09:30 - 10:15 Easy Line 45 Rehab Easy Line 45 Rehab
Mia Björklund 1 i kö
Mia Björklund 1 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45 Rehab

09:30 - 10:15

1 i kö

17:00 - 17:30 BODYATTACK® 30 BODYATTACK® 30
Anna Ulm 6 i kö
Anna Ulm 6 i kö Reservera
Reservera

BODYATTACK® 30

17:00 - 17:30

6 i kö

17:40 - 18:10 CXWORX® 30 CXWORX® 30
Maria Malmgren 18 i kö
Maria Malmgren 18 i kö Reservera
Reservera

CXWORX® 30

17:40 - 18:10

18 i kö

18:00 - 19:00 BODYPUMP® 60 BODYPUMP® 60
Ingela Wikers 17 i kö
Ingela Wikers 17 i kö Reservera
Reservera

BODYPUMP® 60

18:00 - 19:00

17 i kö

18:00 - 18:45 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Jonas Holmberg 26 i kö
Jonas Holmberg 26 i kö Reservera
Reservera

Cykel 45 Puls

18:00 - 18:45

26 i kö

18:15 - 19:00 Easy Line 45 Easy Line 45
Catharina Wramfors 17 i kö
Catharina Wramfors 17 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45

18:15 - 19:00

17 i kö

18:20 - 19:20 Step 60 Step 60
Johanna Wikman 13 i kö
Johanna Wikman 13 i kö Reservera
Johanna kör ett svettigt konditionspass tillsammans med stepbräda och avslutar med 15 minuter magrtäning. Reservera

Step 60

18:20 - 19:20

13 i kö

Johanna kör ett svettigt konditionspass tillsammans med stepbräda och avslutar med 15 minuter magrtäning.
19:00 - 20:00 CrossCage 60 CrossCage 60
Ola Persson 16 i kö
Ola Persson 16 i kö Reservera
Reservera

CrossCage 60

19:00 - 20:00

16 i kö

19:15 - 20:00 CrossChallenge 45min CrossChallenge 45min
Fanny Svensson 16 i kö
Fanny Svensson 16 i kö Reservera
Reservera

CrossChallenge 45min

19:15 - 20:00

16 i kö

19:15 - 20:15 Cykel 60 Watt Cykel 60 Watt
Krister Ekdahl 3 i kö
Krister Ekdahl 3 i kö Reservera
Reservera

Cykel 60 Watt

19:15 - 20:15

3 i kö

19:30 - 20:30 BODYBALANCE® 60 BODYBALANCE® 60
Johanna Wikman 20 i kö
Johanna Wikman 20 i kö Reservera
Reservera

BODYBALANCE® 60

19:30 - 20:30

20 i kö

Tid Pass Instruktör Platser
06:00 - 06:45 Easy Line 45 Easy Line 45
Lotta Larsson 10 i kö
Lotta Larsson 10 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45

06:00 - 06:45

10 i kö

07:20 - 07:50 CXWORX® 30 CXWORX® 30
Åsa Hansson 17 lediga
Åsa Hansson 17 lediga platser Boka pass
Boka

CXWORX® 30

07:20 - 07:50

17 lediga

08:00 - 08:45 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Lars Möllerström 18 lediga
Lars Möllerström 18 lediga platser Boka pass
Boka

Cykel 45 Puls

08:00 - 08:45

18 lediga

08:30 - 09:15 HIIT 45 HIIT 45
Smilla Hafenmyr 18 lediga
Smilla Hafenmyr 18 lediga platser Boka pass
Boka

HIIT 45

08:30 - 09:15

18 lediga

09:30 - 10:30 Easy Line 60 Rehab Easy Line 60 Rehab
Madelene Asp 6 i kö
Madelene Asp 6 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 60 Rehab

09:30 - 10:30

6 i kö

09:45 - 10:45 Senior 60 Senior 60
Maria Andersson 6 i kö
Maria Andersson 6 i kö Reservera
Reservera

Senior 60

09:45 - 10:45

6 i kö

10:00 - 11:00 Gyminfo 60 Gyminfo 60
Janne Johnson 5 lediga
Janne Johnson 5 lediga platser Boka pass
Boka

Gyminfo 60

10:00 - 11:00

5 lediga

11:00 - 12:00 Senior 60 Senior 60
Maria Andersson 9 lediga
Maria Andersson 9 lediga platser Boka pass
Boka

Senior 60

11:00 - 12:00

9 lediga

17:00 - 17:45 Cykel 45 Cykel 45
Caroline Jephson 24 i kö
Caroline Jephson 24 i kö Reservera
Reservera

Cykel 45

17:00 - 17:45

24 i kö

17:10 - 17:55 HIIT 45 HIIT 45
Erica Andersson 25 i kö
Erica Andersson 25 i kö Reservera
Reservera

HIIT 45

17:10 - 17:55

25 i kö

17:15 - 17:45 BODYATTACK® 30 BODYATTACK® 30
Ingela Wikers 13 i kö
Ingela Wikers 13 i kö Reservera
Reservera

BODYATTACK® 30

17:15 - 17:45

13 i kö

17:30 - 18:30 CrossCage 60 CrossCage 60
Anna Lannebro 20 i kö
Anna Lannebro 20 i kö Reservera
Reservera

CrossCage 60

17:30 - 18:30

20 i kö

18:00 - 19:00 Global Yoga Global Yoga
Eva Johansson 21 i kö
Eva Johansson 21 i kö Reservera
Reservera

Global Yoga

18:00 - 19:00

21 i kö

Tid Pass Instruktör Platser
08:30 - 09:30 BODYPUMP® 60 BODYPUMP® 60
Ingela Wikers 32 i kö
Ingela Wikers 32 i kö Reservera
Reservera

BODYPUMP® 60

08:30 - 09:30

32 i kö

09:15 - 10:00 HIIT 45 HIIT 45
Anna Lindkvist 23 i kö
Anna Lindkvist 23 i kö Reservera
Reservera

HIIT 45

09:15 - 10:00

23 i kö

09:30 - 10:15 Cykel 45 Cykel 45
Caroline Jephson 28 i kö
Caroline Jephson 28 i kö Reservera
Reservera

Cykel 45

09:30 - 10:15

28 i kö

09:40 - 10:40 BODYBALANCE® 60 BODYBALANCE® 60
Johanna Wikman 19 i kö
Johanna Wikman 19 i kö Reservera
Reservera

BODYBALANCE® 60

09:40 - 10:40

19 i kö

10:00 - 11:00 Eventpass 60 Eventpass 60
Jerry Hallbygård 3 i kö
Jerry Hallbygård 3 i kö Reservera
Crossfit inspirerat Crosscage pass med instruktör Jerry Hallbygård! Reservera

Eventpass 60

10:00 - 11:00

3 i kö

Crossfit inspirerat Crosscage pass med instruktör Jerry Hallbygård!
10:15 - 11:00 SH'BAM® 45 SH'BAM® 45
Justina Samuelsson 16 i kö
Justina Samuelsson 16 i kö Reservera
Reservera

SH'BAM® 45

10:15 - 11:00

16 i kö

11:00 - 12:00 FIGHT 60 FIGHT 60
Jennie Rietz 14 i kö
Jennie Rietz 14 i kö Reservera
Reservera

FIGHT 60

11:00 - 12:00

14 i kö

Tid Pass Instruktör Platser
08:45 - 09:45 YinYoga 60 YinYoga 60
Emelie Andersson 6 i kö
Emelie Andersson 6 i kö Reservera
Reservera

YinYoga 60

08:45 - 09:45

6 i kö

09:00 - 09:45 Easy Line 45 Easy Line 45
Lotta Larsson 14 i kö
Lotta Larsson 14 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45

09:00 - 09:45

14 i kö

09:45 - 10:15 BTM Dans 4-5 år, Prova på BTM Dans 4-5 år, Prova på
Titti Demse 0 i kö
Titti Demse 0 i kö Reservera
ÖPPETHUS PROVA PÅ KLASSER BORN TO MOVE & MOVE IT! 4-5 ÅR! Reservera

BTM Dans 4-5 år, Prova på

09:45 - 10:15

0 i kö

ÖPPETHUS PROVA PÅ KLASSER BORN TO MOVE & MOVE IT! 4-5 ÅR!
09:45 - 11:15 Cykel 90 Cykel 90
Pernilla Ulfshagen 26 i kö
Pernilla Ulfshagen 26 i kö Reservera
Reservera

Cykel 90

09:45 - 11:15

26 i kö

10:10 - 11:10 ZUMBA Fitness® 60 ZUMBA Fitness® 60
Tilda Wennerström 24 lediga
Tilda Wennerström 24 lediga platser Boka pass
Boka

ZUMBA Fitness® 60

10:10 - 11:10

24 lediga

10:30 - 11:00 BTM Dans 6-8 år, Prova på BTM Dans 6-8 år, Prova på
Titti Demse 0 i kö
Titti Demse 0 i kö Reservera
ÖPPETHUS PROVA PÅ KLASSER BORN TO MOVE & MOVE IT! 6-8 ÅR! Reservera

BTM Dans 6-8 år, Prova på

10:30 - 11:00

0 i kö

ÖPPETHUS PROVA PÅ KLASSER BORN TO MOVE & MOVE IT! 6-8 ÅR!
11:15 - 12:30 FIGHT 75 FIGHT 75
Mikael Ångman 6 i kö
Mikael Ångman 6 i kö Reservera
Reservera

FIGHT 75

11:15 - 12:30

6 i kö

11:15 - 11:45 Move It, Prova på! Move It, Prova på!
Emma Leufstedt 0 i kö
Emma Leufstedt 0 i kö Reservera
ÖPPETHUS PROVA PÅ KLASSER BORN TO MOVE & MOVE IT! 8-10 ÅR! Reservera

Move It, Prova på!

11:15 - 11:45

0 i kö

ÖPPETHUS PROVA PÅ KLASSER BORN TO MOVE & MOVE IT! 8-10 ÅR!
12:00 - 12:30 Move It, Prova på! Move It, Prova på!
Emma Leufstedt 0 i kö
Emma Leufstedt 0 i kö Reservera
ÖPPETHUS PROVA PÅ KLASSER BORN TO MOVE & MOVE IT! 11-13 ÅR! Reservera

Move It, Prova på!

12:00 - 12:30

0 i kö

ÖPPETHUS PROVA PÅ KLASSER BORN TO MOVE & MOVE IT! 11-13 ÅR!
16:00 - 17:00 BODYPUMP® 60 BODYPUMP® 60
Maria Fluur 13 i kö
Maria Fluur 13 i kö Reservera
Reservera

BODYPUMP® 60

16:00 - 17:00

13 i kö

17:00 - 17:45 Cykel 45 Cykel 45
Caroline Stolt 20 i kö
Caroline Stolt 20 i kö Reservera
Reservera

Cykel 45

17:00 - 17:45

20 i kö

17:00 - 18:00 Dansaerobic Dansaerobic
Tanja Hoffmann 19 i kö
Tanja Hoffmann 19 i kö Reservera
Reservera

Dansaerobic

17:00 - 18:00

19 i kö

17:15 - 18:00 HIIT 45 HIIT 45
Erica Andersson 14 i kö
Erica Andersson 14 i kö Reservera
Reservera

HIIT 45

17:15 - 18:00

14 i kö

18:00 - 18:45 Easy Line 45 Easy Line 45
Smilla Hafenmyr 17 i kö
Smilla Hafenmyr 17 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45

18:00 - 18:45

17 i kö

18:15 - 19:15 BODYBALANCE® 60 BODYBALANCE® 60
Erica Andersson 8 i kö
Erica Andersson 8 i kö Reservera
Reservera

BODYBALANCE® 60

18:15 - 19:15

8 i kö

19:00 - 20:00 CrossCage 60 CrossCage 60
Ola Persson 16 i kö
Ola Persson 16 i kö Reservera
Reservera

CrossCage 60

19:00 - 20:00

16 i kö

Tid Pass Instruktör Platser
06:00 - 06:45 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Pernilla Ulfshagen 3 i kö
Pernilla Ulfshagen 3 i kö Reservera
Reservera

Cykel 45 Puls

06:00 - 06:45

3 i kö

08:30 - 09:15 CrossChallenge 45min CrossChallenge 45min
Yoanne Hondo 19 lediga
Yoanne Hondo 19 lediga platser Boka pass
Boka

CrossChallenge 45min

08:30 - 09:15

19 lediga

09:30 - 10:15 Easy Line 45 Easy Line 45
Yoanne Hondo 6 i kö
Yoanne Hondo 6 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45

09:30 - 10:15

6 i kö

10:00 - 11:00 Senior 60 Senior 60
Felicia Jacobzon 6 i kö
Felicia Jacobzon 6 i kö Reservera
Reservera

Senior 60

10:00 - 11:00

6 i kö

17:00 - 17:30 HIIT 30 HIIT 30
Caroline Andersson 19 lediga
Caroline Andersson 19 lediga platser Boka pass
Boka

HIIT 30

17:00 - 17:30

19 lediga

17:40 - 18:10 CXWORX® 30 CXWORX® 30
Maria Malmgren 12 i kö
Maria Malmgren 12 i kö Reservera
Reservera

CXWORX® 30

17:40 - 18:10

12 i kö

17:40 - 18:10 GRIT® Strength GRIT® Strength
Pernilla Berg 4 i kö
Pernilla Berg 4 i kö Reservera
Reservera

GRIT® Strength

17:40 - 18:10

4 i kö

18:00 - 18:45 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Jonas Holmberg 27 i kö
Jonas Holmberg 27 i kö Reservera
Reservera

Cykel 45 Puls

18:00 - 18:45

27 i kö

18:15 - 19:00 Easy Line 45 Easy Line 45
Smilla Hafenmyr 16 i kö
Smilla Hafenmyr 16 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45

18:15 - 19:00

16 i kö

18:20 - 18:50 BOOTY MOVE BOOTY MOVE
Emily Hermansson 14 i kö
Emily Hermansson 14 i kö Reservera
Reservera

BOOTY MOVE

18:20 - 18:50

14 i kö

18:20 - 19:05 ZUMBA Fitness® 45 ZUMBA Fitness® 45
Michele Zevassus 6 i kö
Michele Zevassus 6 i kö Reservera
Reservera

ZUMBA Fitness® 45

18:20 - 19:05

6 i kö

19:00 - 20:00 Cykel 60 Puls Cykel 60 Puls
Sofia Wallenius 15 i kö
Sofia Wallenius 15 i kö Reservera
Reservera

Cykel 60 Puls

19:00 - 20:00

15 i kö

19:15 - 20:15 CrossCage 60 CrossCage 60
Caroline Olsson 7 i kö
Caroline Olsson 7 i kö Reservera
Reservera

CrossCage 60

19:15 - 20:15

7 i kö

19:15 - 20:00 CrossChallenge 45min CrossChallenge 45min
Emily Hermansson 30 i kö
Emily Hermansson 30 i kö Reservera
Reservera

CrossChallenge 45min

19:15 - 20:00

30 i kö

19:30 - 20:30 Global Yoga Global Yoga
Eva Johansson 33 i kö
Eva Johansson 33 i kö Reservera
Reservera

Global Yoga

19:30 - 20:30

33 i kö

Tid Pass Instruktör Platser
08:00 - 09:00 BODYBALANCE® 60 BODYBALANCE® 60
Marina Holm 13 lediga
Marina Holm 13 lediga platser Boka pass
Boka

BODYBALANCE® 60

08:00 - 09:00

13 lediga

08:30 - 09:15 HIIT 45 HIIT 45
Madelene Asp 31 lediga
Madelene Asp 31 lediga platser Boka pass
Boka

HIIT 45

08:30 - 09:15

31 lediga

09:30 - 10:30 Easy Line 60 Rehab Easy Line 60 Rehab
Madelene Asp 5 i kö
Madelene Asp 5 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 60 Rehab

09:30 - 10:30

5 i kö

17:25 - 17:55 CXWORX® 30 CXWORX® 30
Emily Hermansson 4 i kö
Emily Hermansson 4 i kö Reservera
Reservera

CXWORX® 30

17:25 - 17:55

4 i kö

17:30 - 18:15 SH'BAM® 45 SH'BAM® 45
Tanja Hoffmann 34 lediga
Tanja Hoffmann 34 lediga platser Boka pass
Boka

SH'BAM® 45

17:30 - 18:15

34 lediga

18:00 - 18:45 Easy Line 45 Easy Line 45
Nicole Grzelewska 5 i kö
Nicole Grzelewska 5 i kö Reservera
Reservera

Easy Line 45

18:00 - 18:45

5 i kö

18:05 - 18:35 SPRINT® 30 SPRINT® 30
Pernilla Ulfshagen 5 i kö
Pernilla Ulfshagen 5 i kö Reservera
Reservera

SPRINT® 30

18:05 - 18:35

5 i kö

18:30 - 19:30 BODYPUMP® 60 BODYPUMP® 60
Jörgen Andersson 2 i kö
Jörgen Andersson 2 i kö Reservera
Reservera

BODYPUMP® 60

18:30 - 19:30

2 i kö

18:45 - 19:45 Cykel 60 Puls Cykel 60 Puls
Arne Berge 6 i kö
Arne Berge 6 i kö Reservera
Reservera

Cykel 60 Puls

18:45 - 19:45

6 i kö

19:00 - 20:00 CrossCage 60 CrossCage 60
Caroline Olsson 4 lediga
Caroline Olsson 4 lediga platser Boka pass
Boka

CrossCage 60

19:00 - 20:00

4 lediga

19:30 - 20:30 Yoga 60 Yoga 60
Anna Steijner 8 lediga
Anna Steijner 8 lediga platser Boka pass
Boka

Yoga 60

19:30 - 20:30

8 lediga

19:40 - 20:25 BODYATTACK® 45 BODYATTACK® 45
Ingela Wikers 26 lediga
Ingela Wikers 26 lediga platser Boka pass
Boka

BODYATTACK® 45

19:40 - 20:25

26 lediga

Tid Pass Instruktör Platser
06:00 - 06:45 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Pernilla Ulfshagen 28 lediga
Pernilla Ulfshagen 28 lediga platser

Cykel 45 Puls

06:00 - 06:45

28 lediga

08:00 - 08:45 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Lars Möllerström 28 lediga
Lars Möllerström 28 lediga platser

Cykel 45 Puls

08:00 - 08:45

28 lediga

09:45 - 10:30 Förälder och barn Förälder och barn
Heidi Gensler 8 lediga
Heidi Gensler 8 lediga platser
På denna klass tränar vi cirkelträning med övningar som fokuserar på att stärka bål, bäckenbotten och allmän styrka! Vi interagerar mycket tillsammans med barnen och låter dem på ett lekfullt sätt bli redskap i träningen. Barnen bör vara så små (upp till 1 år) att de inte kan krypa iväg. Passar dig som vill ha träning i lagom nivå!

Förälder och barn

09:45 - 10:30

8 lediga

På denna klass tränar vi cirkelträning med övningar som fokuserar på att stärka bål, bäckenbotten och allmän styrka! Vi interagerar mycket tillsammans med barnen och låter dem på ett lekfullt sätt bli redskap i träningen. Barnen bör vara så små (upp till 1 år) att de inte kan krypa iväg. Passar dig som vill ha träning i lagom nivå!
10:00 - 10:45 Senior 45 Senior 45
Yoanne Hondo 30 lediga
Yoanne Hondo 30 lediga platser

Senior 45

10:00 - 10:45

30 lediga

17:30 - 18:15 Easy Line 45 Easy Line 45
Lotta Larsson 16 lediga
Lotta Larsson 16 lediga platser

Easy Line 45

17:30 - 18:15

16 lediga

17:30 - 18:00 HIIT 30 HIIT 30
Emily Hermansson 38 lediga
Emily Hermansson 38 lediga platser

HIIT 30

17:30 - 18:00

38 lediga

17:30 - 18:30 YinYoga 60 YinYoga 60
Emelie Andersson 20 lediga
Emelie Andersson 20 lediga platser

YinYoga 60

17:30 - 18:30

20 lediga

17:55 - 18:40 Cykel 45 Puls Cykel 45 Puls
Jonas Holmberg 28 lediga
Jonas Holmberg 28 lediga platser

Cykel 45 Puls

17:55 - 18:40

28 lediga

18:10 - 18:40 GRIT® Strength GRIT® Strength
Maria Lindh 28 lediga
Maria Lindh 28 lediga platser

GRIT® Strength

18:10 - 18:40

28 lediga

18:30 - 19:15 Easy Line 45 Easy Line 45
Lotta Larsson 16 lediga
Lotta Larsson 16 lediga platser

Easy Line 45

18:30 - 19:15

16 lediga

18:50 - 19:20 BOOTY MOVE BOOTY MOVE
Michele Zevassus 38 lediga
Michele Zevassus 38 lediga platser

BOOTY MOVE

18:50 - 19:20

38 lediga

19:00 - 19:45 Cykel 45 Cykel 45
Susanne Lindblom 28 lediga
Susanne Lindblom 28 lediga platser

Cykel 45

19:00 - 19:45

28 lediga

19:00 - 20:00 FIGHT 60 FIGHT 60
Jennie Rietz 12 lediga
Jennie Rietz 12 lediga platser

FIGHT 60

19:00 - 20:00

12 lediga

19:30 - 20:30 BODYBALANCE® 60 BODYBALANCE® 60
Erica Andersson 38 lediga
Erica Andersson 38 lediga platser

BODYBALANCE® 60

19:30 - 20:30

38 lediga

19:30 - 20:30 CrossCage 60 CrossCage 60
Ola Englesson 18 lediga
Ola Englesson 18 lediga platser

CrossCage 60

19:30 - 20:30

18 lediga