foretag-nordicwellness_475.jpg

Vi stärker ditt företag!

Personal som rör på sig mår bättre, detta är ett faktum. Vi hjälper din personal att komma i rörelse – för en bättre hälsa. Är du friskvårdsansvarig på ditt företag? Kontakta då någon av våra säljare för mer information.

Att träna är viktigt för alla! Träning förbättrar inte bara din fysik utan också ditt psyke i stora mått. I nutidens mer stillasittande miljö är en aktiv fritid ett måste för att må bra och prestera bättre. Hjälp dina anställda att må bättre och ert företag att nå bättre resultat! 

Vi hittar skräddarsydda lösningar som passar ditt företag. Du som är friskvårdsansvarig på ditt företag, kontakta någon av våra företagssäljare så berättar de mer om hur vi kan hjälpa din organisation till en bättre hälsa.

 

 

Säljare Bohuslän

Johan Skoglund

Johan.skoglund@nordicwellness.se

Säljare Göteborg

Berna Odelberg
berna@nordicwellness.se

Säljare Borås/Göteborg

Marcus Holmqvist

marcus.holmqvist@nordicwellness.se

Säljare Halland

Elin Gustavsson

elin.gustavsson@nordicwellness.se

Johannes Ekberg

johannes.ekberg@nordicwellness.se 

Säljare Jönköping

Lisa Bonving

lisa.bonving@nordicwellness.se

Säljare Skåne

Susanne Hansson

susanne.hansson@nordicwellness.se

Johannes Ekberg

johannes.ekberg@nordicwellness.se 

Säljare Nordvästra Skåne

Malin Almqvist

malin.almqvist@nordicwellness.se

Säljare Stockholm och mellansverige

Catharina Lidberg

catharina.lidberg@nordicwellness.se

Säljare Växjö/Kalmar/Öland

Mathilda Åklundh

mathilda.aklundh@nordicwellness.se

 

Vill du bli licenstagare?

Kontakta Magnus Wilhelmsson
magnus@nordicwellness.se

Hämta företagspresentation


Företagserbjudanden

Läs mer

Nordic Wellness som partner

Läs mer

Vi erbjuder

Läs mer