Foretag Hero

Vi stärker ditt företag!

Personal som rör på sig mår bättre, detta är ett faktum. Vi hjälper din personal att komma i rörelse – för en bättre hälsa. Är du friskvårdsansvarig på ditt företag? Kontakta då någon av våra säljare för mer information.

Att träna är viktigt för alla! Träning förbättrar inte bara din fysik utan också ditt psyke i stora mått. I nutidens mer stillasittande miljö är en aktiv fritid ett måste för att må bra och prestera bättre. Hjälp dina anställda att må bättre och ert företag att nå bättre resultat! 

Vi hittar skräddarsydda lösningar som passar ditt företag. Du som är friskvårdsansvarig på ditt företag, kontakta någon av våra företagssäljare så berättar de mer om hur vi kan hjälpa din organisation till en bättre hälsa.

 

Key Account Skåne

Susanne Hansson
susanne.hansson@nordicwellness.se

 

Företagssäljare Halland/Nordvästra Skåne

Johannes Ekberg
johannes.ekberg@nordicwellness.se

 

Key Account Jönköping

Lisa Bonving
lisa.bonving@nordicwellness.se

 

Företagssäljare Skåne

Erik Magnusson
erik.magnusson@nordicwellness.se

 

Företagssäljare Växjö/Kalmar/Öland

Mathilda Åklundh
mathilda.aklundh@nordicwellness.se

 

Key Account Göteborg

Berna Inceoglu
berna@nordicwellness.se

 

Företagssäljare Göteborg

Linus Stridsman
linus.stridsman@nordicwellness.se

 

Företagssäljare Bohuslän

Jonas Björk
jonas.bjork@nordicwellness.se

 

Företagssäljare Borås/Alingsås/Vårgårda/Ulricehamn

Charlotte Askåsen
charlotte.askasen@nordicwellness.se

 

Företagssäljare Stockholm 

Michael Hassel
michael.hassel@nordicwellness.se

 

Företagssäljare Stockholm/Mellansverige

Daniel Kurenkoff
daniel.kurenkoff@nordicwellness.se

 

Företagssäljare Uppland/Norrland

Kathe Hellgren
kathe.hellgren@nordicwellness.se  

 

Koordinator Öst/Väst

Stephanie Nyberg
foretag@nordicwellness.se

 

Koordinator Syd

Malin Almqvist
malin.almqvist@nordicwellness.se

 

Hälsocoach / Hälsoutvecklare

Elin Gustavsson
elin.g@nordicwellness.se

 

Vill du bli licenstagare?

Kontakta Magnus Wilhelmsson
magnus@nordicwellness.se

Hämta företagspresentation


Företagserbjudanden

Läs mer

Nordic Wellness som partner

Läs mer

Vi erbjuder

Läs mer